Пт. Лип 30th, 2021

П’ята частина абітурієнтів провалила ЗНО з історії України, – УЦОЯО


Фото з відкритих джерел

За словами керівника УЦОЯО, діти демонструють більш загрозливі і більш невтішні результати ніж ті, які демонструють з математики

Майже 20% абітурієнтів не склали зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. Про це повідомив керівник Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Валерій Бойко під час пресконференції “Пояснити 30%: Як українці оцінюють освіту та вступ в умовах пандемії”, передає Укрінформ.

“Майже 20% наших абітурієнтів не склали тест з історії України. Це діти, які абсолютно не володіють картографічними вміннями. І які абсолютно не орієнтуються в історичній хронології, не в тому понятті – що, де, коли і як відбувалося, а вони не здатні розташувати події, між якими відстань 10-20 років”, – зазначив Бойко.

Також він додав, що ці діти не здатні аналізувати елементарну діаграму і співвідносити дату на ній з варіантом відповіді.

“Такі абітурієнти, здобувши повну загальну середню освіту в умовах незалежності, не спроможні пригадати або пам’ятати чотири канонічні події, які привели до незалежності України. З точки зору суспільствознавчого компоненту наші діти демонструють більш загрозливі і більш невтішні результати ніж ті, які демонструють з математики”, – резюмував Бойко.

Новини за темою: Без ЗНО: Які категорії абітурієнтів можуть вступити до вишу за співбесідою

Нагадаємо, раніше ми писали про освітній скандал в Україні. Більше третини абітурієнтів провалили зовнішнє незалежне оцінювання з математики. За даними Українського центру оцінювання якості освіти, поріг склав/не склав (а він цього року становив лише 10 балів, це четвірка за шкільною 12-бальною системою) не подолали 31,11% учасників ЗНО.

Пізніше міністр освіти Сергій Шкарлет пояснив, чому в цьому році кожен третій абітурієнт провалив ЗНО з математики. У Міносвіти не вважають, що цьогорічні тести були занадто складними для учнів, а пандемія ніяким чином не вплинула на знання.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/piata_chastyna_abituriientiv_provalyla_zno_z_istorii_ukrainy_utsoyao_1007565

Залишити відповідь