Сб. Вер 19th, 2020

Олег Ширяєв: Рекет зробив лідерів “Нацкорпуса” доларовими мільйонерами

Поділіться записом
Олег Ширяєв
Фото з відкритих джерел

Керівник регіонального напрямку організації “Патріоти – За життя” Олег Ширяєв, якого за день до розстрілу з автоматичної вогнепальної зброї автобусу з активістами “патріотів” на трасі Київ-Харків намагалися викрасти терористи з “Нацкорпусу” і “Азову”, дав інтерв’ю виданню “Вести”.

“Національний корпус” – це організація, яка створена для заробітку грошей. Це не ідеологічна платформа, це не українські націоналісти. Вона створена для того, щоб верхівка організації збагачувалася. І я дійсно бачив, що лідери “Нацкорпуса” стали доларовими мільйонерами. Вони відверто займаються грабежем і свавіллям. Витягають гроші з комерсантів з метою особистого збагачення. Займаються рекетом, бандитизмом”, – поділився Олег Ширяєв внутрішньою інформацією щодо “Нацкорпусу”, і прівів конкретні приклади: “Коли приймався закон про ринок землі в Україні, ці люди взяли гроші від Юлії Володимирівни Тимошенко. До цього їх фінансував Порошенко. Він дав їм квоту на Західній Україні в одній галузі. Це було до того, як вони почали за ним бігати по темі Свинарчуков. Знову ж таки, їм платив Ахметов. Вони охороняли його об’єкти. І платив він чорним налом”.

Новини за темою: Ілля Кива: Націоналісти оголосили полювання за представниками “Патріотів – За Життя”

Розповів Олег Ширяєв і про іншу організацію, “Патріоти – За життя”: “Це громадська організація, створена Іллею Кивою. Грубо кажучи – однодумці, які втомилися від того беззаконня, яке відбувається на вулицях. Що ми декларуємо? Ми проти, щоб палили машини того ж “Нацкорпусу” в Миколаєві. Ми проти, щоб били активістів Шарія, щоб чинили систематичний тиск на суди, коли активісти відкрито порушують закон, загрожують суддям. Це не демократичні методи, вони далекі від законності і порядку. Ми констатуємо закон: якщо я його порушив, то повинен відповісти за законом, якщо порушив представник “Нацкорпусу”, то нехай він відповість”.

Ширяєв підкреслив, що “Патріоти – За життя” захищатимуть себе і своїх прихильників від нападу радикалів. 25 серпня цей процес був запущений: “Якщо їх боятися, то вони будуть приходити і просто вас бити. Треба користуватися законним правом на самозахист, і ці хлопці зламають зуби”. Відповідаючи на питання про приклад, коли націоналісти влаштували “сафарі на Шарія”, через якого польова активність цієї партії зведена до мінімуму, Ширяєв заявив: “Згоден, що складно. Ми на сьогоднішній момент даємо цьому альтернативу. Вступайте в наші ряди – будемо боротися разом, це перше. Друге – не треба боятися. Третє – всі їхні дії повинні мати юридичне забарвлення з нашого боку, тобто ми повинні це висвітлювати, повідомляти правоохоронні органи. Ситуація може мінятися, але матеріали (кримінальних справ, – ред.) залишаться, і цього повинна бути дана об’єктивна юридична оцінка!”

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/oleh_shyriaiev_reket_zrobyv_lideriv_natskorpusa_dolarovymy_milioneramy_979090

Залишити відповідь