17.09.2021

Новий локдаун в Україні можуть запровадити вже в листопаді, – МОЗ

Ігор Кузін


РБК-Україна

Однак у відомстві зазначають, що такого розвитку подій можна уникнути

Вже в листопаді в Україні можуть запровадити локдаун, адже саме в цей час, за прогнозами,  країна наблизиться до червоної зони епідеміологічної небезпеки. Про це розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю ВВС News Україна.

“За тим сценарієм, за яким ми зараз рухаємось, новий локдаун можуть ввести орієнтовно у листопаді”, – заявив санітарний лікар.

Водночас він зауважив, якщо українці будуть робити щеплення і дотримуватимуться соціальної дистанції, то локдаун можна буде відтягнути на грудень-січень або зовсім не допустити.

Новини за темою: У разі локдауну блокуватимуть проїзні картки киян, – КМДА

Як зазначив Кузін, рішення про локдаун ухвалює місцева влада, але якщо ситуація дуже погіршиться, то локдаун по всій країні можуть ввести на національному рівні.

Окрім цього, головний санітарний лікар, відповідаючи на питання про те, який з регіонів “накриє” першим, розповів, що наразі погіршення є в усіх регіонах. Однак найбільше страждають східні і західні області України, там фіксують дещо більше хворих, ніж в інших.

Новини за темою: В Україні можуть посилити карантин до жовтого рівня: МОЗ назвало умови

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що під час нової хвилі коронавірусу у столиці не планують закривати дитячі садочки й початкову школу на карантин. 

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/novyi_lokdaun_v_ukraini_mozhut_zaprovadyty_vzhe_v_lystopadi_moz_1010612

Залишити відповідь