06.12.2021

На Херсонщині виявили штам Delta+


Українська правда

За попередніми розрахунками його частка в захворюваності серед мешканців Херсонщини складає 10-15%

На території Херсонщини фіксують зниження показників захворюваності на COVID-19, водночас тут виявили циркуляцію нового різновиду штаму “Дельта” – “Дельту+”. Про це у Facebook повідомляє головний державний санітарний лікар області Юрій Ромаскевич.

“Продовжується зниження показників захворюваності, завантаження ліжок пацієнтами з COVID-19. Показник захворюваності становить менш як 450 на 100 тис. населення за останні 2 тижні (зниження майже вдвічі за останній тиждень). Прогнозна кількість інфікованих на наступний тиждень в діапазоні – 100-200 осіб на добу (за 21 листопада – 55). Водночас звертаю увагу, що на території декількох регіонів України (у тому числі в нашій області) виявлено циркуляцію різновиду штаму “Дельта”, так званого “Дельта+”, – написав Ромаскевич.

Як зазначив головний державний санітарний лікар області, за попередніми розрахунками його частка в захворюваності серед мешканців Херсонщини складає 10-15%.

Він також відзначив, що, враховуючи, що всі три попередні хвилі були викликані різними штамами COVID-19, можна спрогнозувати зростання другого піку нової хвилі з 10-15 грудня 2021 року. Проте Ромаскевич зазначив, що тривалість та висоту зростання захворюваності зможуть вирахувати днів за 7-8. На його думку, кількість тих, хто захворіє та буде госпіталізований, залежить від рівня вакцинації та дотримання обмежувальних заходів.

Наразі в області 74 774 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. З них 50 306 людей побороли недугу; 22 024 людини інфіковані COVID-19; 2 444 людини померли.

Новини за темою: В Україні протягом минулої доби зафіксували 10 635 випадків коронавірусу

Раніше Генеральний директор і співзасновник німецької фармацевтичної компанії BioNTech Угур Шахін оцінив важливість введення додаткового щеплення від коронавірусу. Він вважає, що таку ревакцинацію необхідно проводити щороку.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/na_khersonshchyni_vyiavyly_shtam_delta_1017987

Залишити відповідь