Пн. Сер 2nd, 2021

Інтервал між вакцинацією від COVID-19 та інших хвороб можна скоротити до 14 днів, – ЦГЗ


Фото з відкритих джерел

Однак це варто робити у разі крайньої потреби

Планові щеплення проти інших хвороб можна робити через 28 днів після другої дози вакцини від COVID-19. Але при необхідності інтервал можна скоротити до 14 днів. Про це на Facebook-сторінці Центру громадського здоров’я.

“Національна технічна група експертів з імунізації рекомендує проводити планову вакцинацію проти інших хвороб з інтервалом у 28 днів після отримання 2-ї дози вакцини проти COVID-19. У разі необхідності можна скоротити цей інтервал до 14 днів”, – йдеться в повідомленні.

При цьому вакцинацію від COVID-19 можна провести через 14 днів після щеплення від інших інфекційних хвороб.

“Ці рекомендації не стосуються вакцинації за екстреними показаннями. Її можна робити незалежно від часу отримання щеплення від COVID-19. При цьому обидві дози антиковідної вакцини зараховуються”, – додали в Центрі.

Новини за темою: Вакцина Pfizer стала загальнодоступною у центрах масової COVID-вакцинації

Раніше голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький заявив, що кількість українців, які мають намір вакцинуватися від коронавірусу COVID-19, зросла у порівнянні з минулим роком. Заохочувати до вакцинації може і Європейський Союз, дозволивши в’їзд з українськими сертифікатами щеплень.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/interval_mizh_vaktsynatsiieiu_vid_covid_ta_inshykh_khvorob_mozhna_skorotyty_do_14_dniv_1007080

Залишити відповідь