Ср. Гру 2nd, 2020

Для школярів 5-9 класів розроблять нову освітню програму, – МОН

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Основою стане новий держстандарт базової середньої освіти

Міністерство освіти і науки України розробить на основі нового Державного стандарту базової середньої освіти типову освітню програму для 5-9 класів Нової української школи. Про це повідомляє пресслужба МОН.

Згідно з повідомленням, проєкти типової освітньої програми будуть розроблені для 2-х циклів: 5-6 класів (адаптаційний цикл базової середньої освіти) та 7-9 класів (цикл базового предметного навчання базової середньої освіти). Навчання за цією програмою п’ятикласники розпочнуть у 2022 році.

Новини за темою: МОН розповіло, чи будуть подвійні зимові канікули у школах

У МОН уточнили, що типова освітня програма складатиметься з варіантів типових навчальних планів та каталогів модельних навчальних програм. Координацію робочої групи забезпечує Український інститут розвитку освіти (УІРО).

Як зазначається, до 23 листопада 2020 року робоча група повинна подати підготовлені проєкти типової освітньої програми директорату шкільної освіти МОН. Після проведення громадського обговорення проєктів та доопрацювання, цю програму буде затверджено та оприлюднено на сайті МОН.

Новини за темою: Україна не буде відмовлятися від 12-річної шкільної освіти, – Шкарлет

“Після затвердження типової освітньої програми зацікавлених розробників модельних навчальних програм буде залучено до роботи над ними. Модельні навчальні програми пройдуть експертизу та будуть затверджені навесні 2021 року. Вони стануть базою для створення підручників та інших навчальних матеріалів”, – пояснили в міністерстві.

Новини за темою: Кабмін назвав умови роботи шкіл і дитсадків під час карантину

Нагадаємо, наприкінці вересня Кабінет міністрів України затвердив державний стандарт базової середньої освіти, який запрацює з 2022 року. 

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/dlia_shkoliariv_5_9_klasiv_rozrobliat_novu_osvitniu_prohramu_mon_986989

Залишити відповідь