Вт. Січ 26th, 2021

Чотирилапі на службі: У ДПСУ розповіли, як собаки допомагають боротися із злочинністю

Поділіться записом

45% затримань на кордоні відбувається з використанням собак

Цьогоріч чотирилапі прикордонники допомогли виявити понад 100 кг наркотиків, затримати понад 400 осіб, а також боротися з контрабандою сигарет та наркотиків. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ

“Упродовж 11 місяців 2020 року прикордонники за допомогою службових собак затримали понад 400 правопорушників, виявили 164 одиниці зброї, 6,6 тис. боєприпасів, понад 40 тисяч пігулок наркотичної дії, більше 100 кг наркотичних засобів та майже 1,3 млн. пачок сигарет”, – йдеться в повідомленні.

Загалом завдяки чотирилапим помічникам прикордонники викрили сховки з контрабандним товаром на суму понад 5,6 млн гривень.

Новини за темою: МЗС та Держприкордонслужба заперечили слова Лукашенка про “тонни зброї з України”

Як зазначається, наразі у прикордонному відомстві служать понад 1000 собак 16 порід, частина з яких залучена до служби в районі проведення ООС. Підготовкою інструкторів із собаками займаються в Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби, що у Великих Мостах Львівської області.

Відомо, що більшість собак тренують на пошук зброї, вибухонебезпечних речовин та наркотичних засобів. У середньому 45% затримань на кордоні відбувається з використанням чотирилапих помічників. Також ніхто і ніщо не можуть виявити краще за собак наркотики чи вибухівку.

Новини за темою: На кордоні з Угорщиною затримали дипломата, який віз контрабандні цигарки

Нагадаємо, нещодавно Харківські прикордонники затримали чоловіків, які намагалися перевезти до Росії майже 300 примірників роману про Гаррі Поттера та запчастини до трактора. 

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/chotyrylapi_na_sluzhbi_u_dpsu_rozpovily_iak_sobaky_dopomahaiut_borotysia_iz_zlochynnistiu_991372

Залишити відповідь