Сб. Жов 31st, 2020

Весільний гумор Весільна циганочка з виходом

Поділіться записом

Порада шоста.
Технічний аспект. Попередити людський фактор легше, ніж передбачити технічні проблеми. Безумовно, це остання річ, якою мають опікуватись молодята. Однак, так би мовити для «профілактики», нагадайте оператору про елементарне – запасні акумуляторні батареї для камери, баланс світла та штатив. Наголосіть, що ви не піддаєте сумнівам його професіоналізм, просто знаєте, що ці моменти найчастіше стають причинами невдалих зйомок, хоча їх легко попередити.( інші поради чичайте в анотаціях до інших відео )
Порада сьома. Останнє та не менш важливе для успіху вашого весільного фільму — посміхайтесь! Саме посмішка в такий день здатна врятувати навіть невдалий кадр.( інші поради чичайте в анотаціях до інших відео ) Будь-який фільм має кілька основних складових: документальні зйомки, музику, фото, заставки, титри, тощо… І тільки вміле їх поєднання робить фільм про ту чи іншу подію насправді цікавим і захоплюючим.
Наша студія також здійснює інші послуги. Зйомку – монтаж -, перепис реставрацію фото- відео – аудіо та аматорських кіноплівок 8 та 16 мм. формату. Замовлення за адресою: Івано-Франківськ, вул.Степана Бандери-6. (Заходити з вул. Мельника, поруч з “Укргазбанком” №11а).
Студія Мирослава Бойчука. Працюємо без вихідних та обідніх перерв.
Тел. 0509091572. Додатковий ( 730208 )
Зразки та інші архіви на нашому сайті: pro.videostudio.if.ua

Залишити відповідь