Пт. Гру 4th, 2020

Житомир також відмовився запроваджувати “карантин вихідного дня”

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

За словами міського голови, такі заходи не вплинуть на загальну ситуацію з хворими по країні

Міська влада Житомира відмовилась вводити “карантин вихідного дня” у місті. Про це повідомив мер Сергій Сухомлин у Facebook.

“Кабінет Міністрів прийняв рішення ввести “карантин вихідного дня”. У мене особисто немає морального права вводити додаткові карантинні обмеження. Це питання з розгляду виконкому сьогодні зняли”, – написав Сухомлин.

За словами міського голови, такі заходи не вплинуть на загальну ситуацію з хворими по країні.

Водночас він розповів, що у Житомирі вибірково протестували працівників міськради на наявність антитіл і виявили, що 16 осіб з 40 перехворіли COVID-19.

Наступного тижня планується зробити ІФА-тестування всім працівникам шкіл.

Новини за темою: У Тернополі ресторатор створює релігійну організацію, аби обійти “карантин вихідного дня”

Нагадаємо, 11 листопада, Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження “карантину вихідного дня”. Дія жорсткого карантину розпочнеться з суботи, 14 листопада.

Згодом міський голова Львова Андрій Садовий виступив проти введення в Україні “карантину вихідного дня” та заявив, що у Львові таке рішення уряду підтримувати не будуть. 

Пізніше секретар оперативного штабу Одеської міськради щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Олександр Тиховський заявив, що в місті не планують запроваджувати “карантин вихідного дня“. Міська влада Тернополю також відмовилась вводити “карантин вихідного дня” у місті.

Однак, Радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко заявив, що столиця, як і решта міст країни, повинна виконувати рішення уряду про “карантин вихідного дня“.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/zhytomyr_takozh_vidmovyvsia_zaprovadzhuvaty_karantyn_vykhidnoho_dnia_987093

Залишити відповідь