22.09.2021

Зеленський відреагував на теракт біля аеропорту Кабула

Володимир Зеленський


Офіс президента

Він також закликав активніше працювати над евакуацією

Президент України Володимир Зеленський відреагував на теракт біля аеропорту Кабула й закликав сторони в Афганістані засудити цю жахливу подію. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter

“Жахливий теракт у Кабулі. Глибокі співчуття народам США й Афганістану, родинам усіх загиблих. Одужання пораненим. Тероризм має бути засуджений усіма сторонами в Афганістані”, – написав глава держави.

Новини за темою: Останні німецькі літаки з евакуйованими вилетіли з Кабула

Окрім цього, Зеленський наголосив на необхідності спільно з партнерами активніше працювати для евакуації тих, хто потребує допомоги.

Нагадаємо, у четвер, 26 серпня, поблизу аеропорту Кабула стався вибух в натовпі людей, які намагалися потрапити на летовище, де американські військові намагаються евакуювати тисячі американців та афганців. 

Новини за темою: Таліби обіцяють не заважати евакуації з Афганістану після 31 серпня, – Держдеп

Згодом стало відомо, що в столиці Афганістану пролунали два вибухи: один – у натовпі людей, які чекали на вхід до аеропорту, а інший – біля чи в готелі Baron поблизу входу до аеропорту.

Пізніше Сполучені Штати заявили, що внаслідок двох вибухів, які прогриміли біля аеропорту Кабула, загинули 12 американських військових.

Водночас офіційні представники Афганістану заявили про загибель 60 афганців, а також про поранення ще понад 140 осіб. 

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/zelenskyi_vidreahuvav_na_terakt_bilia_aeroportu_kabula_1010622

Залишити відповідь