07.12.2021

Європейський регулятор схвалив таблетки Merck для лікування коронавірусу


Фото з відкритих джерел

Зараз ЕМА вивчає дані про застосування препарату “Паксловід”, розробленого компанією Pfizer

Європейське агентство лікарських засобів схвалило застосування таблеток від коронавірусу виробництва компанії Merck. Тепер агентство почало вивчати таблетки, виготовлені Pfizer. Про це повідомляє пресслужба EMA.

Так, комітет з лікарських засобів для людини ЕМА (CHMP) випустив рекомендації щодо застосування препарату Lagevrio (відомого як “Молнупіравір”) для лікування Covid-19.

Препарат рекомендують використовувати для лікування дорослих з Covid-19, які не потребують додаткового кисню і мають підвищений ризик розвитку важкої форми Covid-19.

У ЕМА додали, що ці таблетки слід призначати пацієнтам якомога швидше після діагностики Covid – 19 або протягом п’яти днів після виникнення симптомів.

“Препарат рекомендовано приймати двічі на день протягом 5 днів”, – йдеться в повідомленні.

Зараз ЕМА вивчає дані про застосування препарату “Паксловід”, розробленого компанією Pfizer.

Новини за темою: В Україні стартують випробування таблеток Pfizer і Merck від коронавірусу

Раніше повідомлялося, що Велика Британія першою у світі видала дозвіл на використання таблеток від коронавірусу “Молнупіравір” від компанії Merck. Результати випробувань припускають, що “Молнупіравір” необхідно приймати відразу після появи симптомів, щоб мати ефект.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/yevropeiskyi_rehuliator_skhvalyv_tabletky_merck_dlia_likuvannia_koronavirusu_1017953

Залишити відповідь