Вт. Гру 1st, 2020

ЄС занепокоєний порушеннями перемир’я на Донбасі

Поділіться записом

ЄС глибоко занепокоєний порушенням режиму тиші та втратами серед українських військових минулого тижня внаслідок обстрілів з боку збройних формувань, підтримуваних Росією.

Про це йдеться у заяві Євросоюзу щодо агресії Росії проти України та незаконної окупації Криму, виголошеній під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні 6 листопада, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Ці три місяці відносного спокою в зоні конфлікту з моменту введення в дію режиму припинення вогню мали суттєвий позитивний вплив на життя цивільних осіб. Це особливо вітається в контексті загострення пандемічної ситуації в регіоні. Однак ми глибоко занепокоєні порушенням режиму припинення вогню та новими загиблими та пораненими серед українських військових минулого тижня внаслідок обстрілів з боку підтримуваних Росією збройних формувань”, – зазначається у заяві.

Читайте також: Україна розповіла в ОБСЄ про збройні провокації окупантів на Донбасі

Водночас у ЄС оцінили стриманість України у відповідь на збройні провокації, а також її прагнення використати Тристоронню контактну групу для деескалації напруження.

“Ми закликаємо Росію проявити таке саме конструктивне ставлення у рамках ТКГ з метою відновлення конструктивного обговорення політичних питань”, – заявили у Євросоюзі.

Як повідомляв Укрінформ, протягом минулого тижня зросла кількість порушень режиму припинення вогню з боку російських окупаційних сил на Донбасі, унаслідок чого сили ООС зазнали втрат.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3130959-evrosouz-zanepokoenij-porusennami-peremira-na-donbasi.html

Залишити відповідь