06.12.2021

ВООЗ скликає екстрену нараду для обговорення нового штаму COVID


Фото з відкритих джерел

Передбачається, що новий штам поширюється швидше, ніж вважалося раніше

Всесвітня організація охорони здоров’я скликала екстрену нараду для обговорення нового варіанту коронавірусу, вперше виявленого в Південній Африці і Ботсвані. Про це повідомляє Financial Times.

Як зазначається, зустріч відбудеться в п’ятницю, 26 листопада, на ній буде обговорюватися так званий варіант B.1.1.529 Sars-Cov-2.

Директор Центру епідемічного реагування та інновацій в Південній Африці Туліо де Олівейра заявив, що він “стурбований” і що він обговорював новий варіант з чиновниками ВООЗ на початку цього тижня, які вирішили скликати надзвичайну нараду.

За його оцінкою, близько 90% нових випадків захворювання в південноафриканському регіоні Гаутенг, в який входить Йоганнесбург, викликані новим варіантом.

“Будь-який новий варіант, здатний ухилятися від вакцин або поширюватися швидше, ніж” Дельта”, може стати серйозною проблемою на шляху виходу світу з пандемії”, – заявив він.

Новини за темою: Вакцини дають людям хибне відчуття безпеки, – ВООЗ

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) попереджала, що до березня 2022 року кількість померлих від коронавірусу в Європі, ймовірно, перевищить 2 мільйони осіб. Такий прогноз представили після аналізу нинішньої ситуації з поширенням вірусу.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/vooz_sklykaie_ekstrenu_naradu_dlia_obhovorennia_novoho_shtamu_covid_1018378

Залишити відповідь