27.11.2021

Верещук відвідає КПВВ на адмінмежі з Кримом і зустрінеться з переселенцями

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук відвідає КПВВ на адмінмежі з Кримом, огляне дамбу на Північно-Кримському каналі і зустрінеться з переселенцями та представниками Меджлісу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє офіційний сайт Херсонської ОДА.  

«22-23 листопада на Херсонщині з робочою поїздкою перебуватиме віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 22 листопада Верещук огляне режимну та сервісну зони тимчасового контрольного пункту в’їзду/виїзду для автомобільного сполучення «Каланчак», ознайомиться з роботою ЦНАПу. Після чого відбудеться спілкування з представниками ЗМІ. Також віце-прем’єр-міністр України огляне дамбу на Північно-Кримському каналі.

Цього ж дня, 22 листопада о 18 годині, в ОДА відбудеться зустріч Верещук із внутрішньо переміщеними особами та представниками меджлісу кримськотатарського народу. За підсумками поїздки та наради, о 18:30, віце-прем’єр-міністр України знову поспілкується з журналістами.

23 листопада Верещук огляне режимну та сервісну зони КПВВ «Чонгар». Тут також заплановане спілкування з представниками ЗМІ.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-crimea/3354222-veresuk-vidvidae-kpvv-na-adminmezi-z-krimom-i-zustrinetsa-z-pereselencami.html

Залишити відповідь