17.09.2021

В Україні виявили 520 випадків інфікування штамом коронавірусу “Дельта”


Українська правда

У МОЗ запевняють, що система охорони здоров’я готова реагувати на виклик нової хвилі COVID-19

Кількість випадків інфікування штамом коронавірусу “Дельта” в Україні поступово зростає. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Відомо, що 5 серпня в Україні було підтверджено 147 випадків штаму “Дельта”, а вже 20 серпня — 520.

“Зараз система охорони здоров’я готова реагувати на виклик нової хвилі COVID-19, спричиненої “Дельта” штамом коронавірусу. Проте варто пам’ятати, що звичайні профілактичні заходи зможуть захистити вас та ваших рідних від інфікування COVID-19, а вакцинація — убезпечить від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19″, – заявив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Відомо, що в Україні визначили й підготували 256 лікарень, що надають спеціалізовану допомогу хворим на коронавірус. Вони розподілені на заклади різних хвиль реагування. Потужність налічує майже 39 тис. ліжко-місць, із них 96 % забезпечені киснем.

Крім того, в областях закупили та отримали 14 790 кисневих концентраторів, 161 комп’ютерний томограф та 148 рентген-апаратів.

Також по всій країні сформований запас тестів на понад два мільйони досліджень та 2,3 мільйони експрес-тестів на визначення антигену.

Новини за темою: В МОЗ оприлюднили список вакцин від COVID-19, якими українці прищеплюються найчастіше

Нагадаємо, раніше у Міністерстві охорони здоров’я закликають українських батьків зробити дітям необхідні планові щеплення до початку нового навчального року. Батькам потрібно тільки звернутися до сімейного лікаря або педіатра.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/v_ukraini_vyiavyly_520_vypadkiv_infikuvannia_shtamom_koronavirusu_delta_1010551

Залишити відповідь