26.09.2021

В очікуванні Рош га-Шана: прикордонників учили виявляти підроблені паспорти Ізраїлю

Прикордонники завершують підготовчі заходи для зустрічі десятків тисяч хасидів, які прибувають в Україну на святкування юдейського Нового року Рош га-Шана.

Про це повідомляє ДПСУ, передає Укрінформ.

«Прикордонники залучають додатковий персонал, для якого проведено заняття з підвищення рівня знань організації прикордонного контролю та пропускних операцій. За допомогою технічних засобів прикордонного контролю військовослужбовці детально вивчали паспорти громадянина Ізраїлю, види підробок та законодавчу базу з питань пропускних операцій», – ідеться у повідомленні.

Прикордонники готуються зустрічати прочан-хасидів / Фото: dpsu.gov.ua

Зазначається, що 15 співробітників, які залучалися до заняття, мають багаторічний досвід у здійснені прикордонних операцій. Вже з початку вересня вони надаватимуть практичну допомогу в пунктах пропуску «Бориспіль» та «Жуляни», де очікується найбільша кількість прочан.

Читайте також: На Рош га-Шана порядок в Умані забезпечать патрульні з різних міст

За попередніми оцінками прикордонників, до України прибудуть понад 20 тисяч гостей з Ізраїлю.

Нагадаємо, цього року святкування Рош га-Шана триватиме з 6 до 8 вересня. Загалом в Умані очікують прийняти 50 тисяч хасидів-прочан.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3307048-v-ocikuvanni-ros-gasana-prikordonnikiv-ucili-viavlati-pidrobleni-pasporti-izrailu.html

Залишити відповідь