Ср. Кві 21st, 2021

В Мукачеві фінансуватимуть Пласт з міського бюджету

Поділіться записом

В Мукачеві на сесії міської ради проголосували за фінансову програму підтримки місцевого осередку Пласту із міського бюджету. Цьогоріч на його розвиток спрямують 600 тис. грн.

Про це повідомляють в Фейсбуці Мукачівської міськради, передає Укрінформ.

Загалом програма фінансової підтримки Пласту з бюджету міста у Мукачеві розрахована на три наступні роки, на це спрямують 2 млн грн. Із них 600 тис. грн вже виділили з бюджету міста на 2021 рік.

Як інформують у міськраді, скаутська організація “Станиця Мукачево” створена у 2015 році. Наразі для пластунів створено 7 гуртків, із дітьми займаються волонтери-пластуни.

“Головна мета Пасту — виховати активну всебічно розвинуту молодь. Ми направляємо дитину на те, аби вона концентрувалася на своїх можливостях, уміла їх застосувати та розвинути, а згодом – організувати навколо себе друзів, потім дедалі більше розширювати це коло. У результаті з Пласту після 18 років виходять активні громадяни”, – сказав голова станичної пластової старшини в Мукачеві Микола Міщенко.

Читайте також: Пласт у США запрошує родину на віртуальну “Пластову свічечку”

Подібні програми підтримки Пласту, як у Мукачеві, є у небагатьох містах України – у Львові, Івано-Франківську та Тернополі.

Пласт – українська національна скаутська організація, заснована в 1911 році у Львові.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3224270-v-mukacevi-finansuvatimut-plast-z-miskogo-budzetu.html

Залишити відповідь