17.09.2021

В Мінцифри пояснили, як користуватися «Дією» тим, у кого немає інтернету

Українці, які не мають гаджетів чи доступу до інтернету, зможуть отримати послуги “Дії” у спеціально облаштованих місцях самообслуговування Центрів надання адміністративних послуг.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

“Кількість центрів з місцями для самообслуговування, де українці можуть скористатися порталом “Дія”, зросла до 1000 точок”, – ідеться в повідомленні.

У таких ЦНАПах адміністратори не лише надають держпослуги відвідувачам, а й навчають користуватися порталом “Дія”, консультують та допомагають отримати послуги онлайн. Це дозволить багатьом людям у майбутньому отримувати послуги самостійно та збереже час адміністраторів.

Читайте також: Цифровий COVID-сертифікат у «Дії» дозволяє вільно подорожувати до ЄС – Шмигаль

У Мінцифрі працюють над тим, щоб дедалі більше ЦНАПів облаштовували приміщення місцями для отримання послуг на порталі “Дія” і допомагали відвідувачам здобувати нові цифрові навички. Зараз такі місця доступні у 612 ЦНАПах, 335 віддалених робочих місцях і 57 територіальних підрозділах.

Читайте також: U-LEAD: у кожній українській громаді має бути ЦНАП або Дія Центр

Мінцифра разом із Програмою “U-LEAD з Європою” створила посібник, який допоможе працівникам ЦНАПів навчати українців отримувати державні послуги онлайн та надавати консультації щодо е-послуг. Також фахівці Мінцифри розробили для центрів навігаційний вказівник, що допоможе відвідувачам швидше знайти місце для користування порталом “Дія”.

Читайте також: ЦНАПи надаватимуть понад 400 послуг – уряд затвердив перелік

Як повідомляв Укрінформ, 19 серпня Європейський Союз офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати в застосунку “Дія” відповідають європейським.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3304856-v-mincifri-poasnili-ak-koristuvatisa-dieu-tim-u-kogo-nemae-internetu.html

Залишити відповідь