17.09.2021

Українці всього світу святкують День Незалежності України

У вівторок, 24 серпня, українці в усьому світі урочисто відзначають 30-ту річницю відновлення незалежності України та висловлюють свої вітання з нагоди свята.

Як передає Укрінформ, про це повідомляють громади українців та дипломатичні установи. 

Вітання від Союзу українців Румунії

«Україна святкує сьогодні 30-ту річницю проголошення незалежності! Ідеали тих, хто сприяв створенню незалежної української держави три десятиліття тому, залишаються знаковими і сьогодні. І своїми зусиллями українські лідери зобов’язані виправдати очікування пересічних людей, які хочуть жити у справді демократичній та європейській країні, об’єднані навколо національних символів», – йдеться у вітанні.

Зауважується, що у Союзі українців Румунії українська влада має і завжди матиме надійного союзника в досягненні цілей України щодо європейської та євроатлантичної інтеграції. Водночас СУР і надалі рішуче діятиме як місток між двома народами, українським та румунським, з багатою культурою, історією та традиціями, сприяючи розвитку та зміцненню двосторонніх відносин між Румунією та Україною та повному використанню їхнього потенціалу.

«Щиро вітаємо усіх українців з Днем Незалежності України! Бажаємо вам процвітання й, особливо, миру! Многая літа тобі, Україно! Многая літа вам, українці, де б ви не знаходились!», – висловили вітання у СУР.

Відеопроєкт до Дня Незалежності «Ми діти твої, Україно!» від Українців Індії

Колектив Посольства України в КНР щиро вітає з 30-ю річницею Незалежності України

«Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. У цей урочистий день бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добра, порозуміння, згуртованості, миру і процвітання Україні», – йдеться в повідомленні.

Вітання від посольства України в Мексиці

«Сьогодні на нашу Незалежність вкотре в історії зазіхнув зовнішній ворог. Однак ми були б не українцями, якби сиділи, склавши руки. Наш народ демонструє усьому світові дивовижну силу волі, дає гідну відсіч агресору, який прагне знищити Соборність і Незалежність нашої Держави. Багато українських воїнів захищають свободу і незалежність свого народу. В ці дні ми згадуємо наших героїв і вдячно молимося за кожного, хто віддав своє життя за майбутнє України», – йдеться у вітанні.

У цей величний святковий день дипустанова побажала наснаги, терпіння і віри, віри у себе, свій народ і свою Україну. Адже допоки ми віримо в Україну, нам все вдасться. Ми розбудуємо сильну, процвітаючу і заможну державу.

Українська громада в Нідерландах з нагоди Дня Незалежності України організувала традиційний заплив каналами

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу, святкування 30 річниці Незалежності України проходило у Гаазі. Каналами заплив робили чотири човни з українською символікою.

Участь у заході взяв посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов та представники посольства.

Вітання з Днем державного прапора України і Днем незалежності України від Посольства України в Азербайджанській Республіці

«Це свято пам’яті про покоління наших предків, які боролися за державність, а також день, коли необхідно думати про завтрашній день, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. Адже ми зустрічаємо 30- річницю Незалежності України в умовах зовнішньої збройної агресії, коли проливається кров захисників нашої Батьківщини. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі», – йдеться у вітанні.

Зауважується, що сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України.

Українці Індії щиро вітають рідну країну, всіх українців на рідній землі та у світі з Днем Незалежності

“Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше – єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!”, – йдеться в привітанні.

Україну та українців у всьому світі з 30-ою річницею відновлення Незалежності України щиро вітає Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО).

«Сьогодні ми, українки діаспори, разом зі своїми братами і сестрами в Україні несемо світоч борців за волю до великої мети – сильної, демократичної, процвітаючої України. На світових політичних, економічних, культурних майданчиках ми допомагаємо нашій духовній Батьківщині Україні протистояти московському окупанту», – йдеться в привітанні.

У СФУЖО подякували кожному, хто розбудовує Україну та сприяє її процвітанню, а особливо – українським захисникам.

Привітання з Днем незалежності України від професора Університету Кобе Гакуін, президента Асоціації україністів Японії Йошіхіко Окабе

Українці, які мешкають у Шри Ланці, разом з місцевою спільнотою, у якості відеопривітання до 30-ї річниці Незалежності України, презентували музичний кліп на пісню Володимира Івасюка «Я піду в далекі гори» (1968р.), яку виконали українка Adari Daria (Дарина Токолова) та місцевий виконавець Ryo Hera (Ranga Herath). Зазначений некомерційний проєкт реалізовано повністю на волонтерських засадах: локація, знімальна група, реквізит – все організовано на ентузіазмі. Локація: озеро Сембуватте (Центральна Провінція), яке нагадує карпатський Синевир.

Вітання з Днем незалежності Україні і українцям у поезії кенійського поета та генерального секретаря спілки письменників Кенії PEN Centre, Тоні Мочами

Посольство України привітало з Днем Незалежності українську громаду Іспанії

«Щиро вітаємо вас з найбільшим державним святом України – Днем незалежності. 30 років тому втілилася мрія багатьох поколінь наших предків, що виборювали право українського народу мати свою власну суверенну державу, право визначати самостійно свою долю, право на свою правду у власній хаті», – йдеться у привітанні.

Колектив Посольства України в Королівстві Таїланд щиро вітає з 30-ю річницею Незалежності України

Вітання від Посольства України в Естонії

У привітання зауважується, що українська громада має об’єднати зусилля для подальшої розбудови держави, розвитку громадянського суспільства та консолідації нації, відстоювання територіальної цілісності держави.

Вітання Посла України в Республіці Польща Андрія Дещиці українській громаді в Польщі з нагоди 30-річчя Незалежності України

Відеопривітання Посла України в Австралії Миколи Кулініча з нагоди 30-ї річниці незалежності України

Вітання від генерального консульства України в Мілані

Із 30-ю річницею відновлення незалежності України щиро вітає Посольство України у Північній Македонії

«У цей знаковий день бажаємо усім українцям злагоди, непохитності духу та мирного неба. Нехай наша Держава розвивається та міцнішає, а ми, в свою чергу, щодня докладатимемо до цього максимум зусиль, адже наша сила в єдності», – йдеться у привітанні.

Мер Праги вітає Україну та всіх, хто має Україну в серці, з Днем незалежності

У Норвегії відзначили День Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України

Звернення Надзвичайного і Повноважного Посла України в ПАР Любові Абравітової до українців півдня Африки з нагоди Дня відновлення Незалежності України

«Дорогі українці півдня Африки! Ті, кого доля закинула до Південно-Африканської Республіки, Мозамбіку, Намібії, Зімбабве, Замбії, Маврикію, Ботсвани, Мадагаскару, Лесото, Есватіні! Від усього серця вітаю вас із Днем відновлення Незалежності України – святом, коли ми, українці, єднаємося в почутті гордості за нашу країну і побажаннях їй миру, добробуту і успіхів абсолютно в усіх сферах!», – йдеться у вітанні

Зауважується, що посольство України в Південно-Африканській Республіці докладає чимало зусиль, аби дух єднання української громади і її зв’язок з Україною зростав і зміцнювався, ґрунтуючись на проєктах у сфері освіти і культури.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/3303176-ak-ukrainci-svatkuut-den-nezaleznosti-ukraini.html

Залишити відповідь