18.01.2022

Україна торік збільшила експорт яблук до Ефіопії у понад 6 разів

За підсумками 2021 року Україна стала лідером за темпами зростання постачання яблук на ринок Ефіопії; за рік експорт свіжих яблук з України до цієї країни зріс більш як у шість разів – до 222 тонн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України з посиланням на аналітичний портал EastFruit.

Зазначається, що за обсягом постачання яблук в Ефіопію Україна обійшла такі великі країни – експортери яблук як Польща, Італія, Китай, США та Сербія.

У пресслужбі додають, що Держпродспоживслужба працює над розширенням експорту української продукції, зокрема, й яблук.

«Українська продукція користується попитом в багатьох країнах, і їх перелік постійно збільшується. Ми отримуємо запити від бізнесу щодо розширення ринків збуту та активно працюємо над цим питанням з країнами-партнерами», – розповіла голова відомства Владислава Магалецька.

Наразі опрацьовується можливість експорту яблук до Ізраїлю, В’єтнаму, Китаю, Єгипту, Канади, Індонезії, Малайзії та Індії.

Як повідомляв Укрінформ, у 2021 році з України було експортовано агропродукції на загальну суму 27,8 млрд дол., що на 25% більше, ніж торік.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3383308-ukraina-torik-zbilsila-eksport-abluk-do-efiopii-u-ponad-6-raziv.html

Залишити відповідь