21.09.2021

Україна та Молдова збільшуватимуть двосторонні туристичні потоки

Україна та Молдова співпрацюють для збільшення двосторонніх туристичних потоків і подолання негативних наслідків пандемії COVID-19 у сфері туризму.

Про це під час пресконференції в Укрінформі на тему: «Презентація турпродуктів Молдови в Києві» повідомив голова Асоціації індустрії гостинності України, консультант проєкту USAID EDGE Олександр Лієв.

«Ми вирішили вплинути на збільшення двостороннього туристичного потоку – із Молдови в Україну і з України в Молдову. Зокрема, рік тому Асоціація індустрії  гостинності за ініціативою проєкту USAID EDGE, який займається Східною Європою, почали співпрацювати з Асоціацією внутрішнього і в’їзного туризму Молдови ANTRIM», – сказав Лієв.

Він додав, що попри те, що співпраця наразі – громадська ініціатива, її підтримує Державне агентство розвитку туризму України та Державне інвестиційне агентство Молдови.

Віцедиректорка ANTRIM Вікторія Букатару зауважила, що пандемія COVID -19 негативно вплинула на сферу туризму у всьому світі, Молдова та Україна намагаються спільно відновлювати та нарощувати туристичні потоки.

«Для відновлення туристичних потоків Молдова разом з партнерами переймає глобальні тенденції, орієнтовані на діджиталізацію, стійкість та розвиток регіонального туризму. Також наша співпраця з країнами-сусідами сприятиме відновленню туристичної сфери», – сказала Букатару.

Читайте також: Із Миколаєва запускають регулярні рейси до Стамбула

Директор молдовського туроператора з в’їзного туризму “Tatrabis.md” Еміліан Джугас розповів, що українським туристам пропонують гастрономічні тури, зокрема з акцентом на сферу виноробства. Вони передбачають дегустування молдавських вин у 6 виноробнях. Крім того, серед пропозицій –  тури з оглядом історичних та культурних пам’яток у різних регіонах, зокрема у столиці Кишиневі та околицях.

Як повідомили в Асоціації індустрії гостинності України, у квітні за підтримки проєкту USAID EDGE вони провели для туроператорів Молдови онлайн-тренінги зі створення привабливих турпродуктів для українського ринку. Також у квітні авіакомпанія МАУ відновила регулярне авіасполучення між Кишиневом та Києвом.

Україна та Молдова збільшуватимуть двосторонні туристичні потоки / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

USAID EDGE – проєкт Агентства США з міжнародного розвитку «Економічний розвиток, управління та зростання підприємств». Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) – незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. Основні напрями роботи Агентства охоплюють підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров’я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в понад 100 країнах світу.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/3311653-ukraina-ta-moldova-zbilsuvatimut-dvostoronni-turisticni-potoki.html

Залишити відповідь