Пт. Гру 4th, 2020

Україна та Катар домовилися про новий напрям співпраці – просування бурштинової культури

Поділіться записом

Представники України та Катару підписали Меморандум про взаєморозуміння між Асоціацією «Український бурштиновий світ» і культурно-історичним центром Держави Катар «Katara Cultural Village».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба посольства України в Катарі.

«Меморандум визначає напрями співпраці між сторонами з метою просування бурштинової культури, історії та сучасного дизайну і сприятиме двосторонньому співробітництву у цій галузі», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у церемонії підписання взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Катар Андрій Кузьменко, Генеральний менеджер центру Katara Cultural Village Халід Аль Сулейті та Голова Правління ГО Qatar-Ukraine Business Forum Ольга Ревіна.

Читайте також: На Житомирщині за майже 10 мільйонів продали спецдозвіл на ділянку з покладами бурштину

Як повідомляв Укрінформ, 26 вересня МЗС анонсувало нові спільні проєкти України і Катару – зокрема, передачу в концесію спеціалізованого морського порту “Ольвія” катарській компанії QTerminals W.L.L.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3138704-ukraina-ta-katar-domovilisa-pro-novij-napram-spivpraci-prosuvanna-burstinovoi-kulturi.html

Залишити відповідь