27.11.2021

Україна повинна вимагати від Заходу компенсації збитків у зв’язку з міграційною кризою, – експерт

Анатолій Могильов. Фото: DT.ua

За словами Могильова, в цьому не винні ні Білорусь, ні Україна, у тому, що у них така криза біля їхніх кордонів

Україна повинна вимагати від Заходу компенсації збитків у зв’язку з міграційною кризою. Про це заявив ексміністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

“Основна маса мігрантів це люди з Близького Сходу, звідки ганебно пішли Сполучені Штати з Афганістану. І навколишні регіони тепер мають таку напруженість, що люди змушені бігти. Я вважаю, що вони тепер повинні компенсувати всім учасникам, хто задіяний в цьому процесі їх витрати. У цьому ж не винні ні Білорусь, ні Україна, про те, що у них така криза біля їхніх кордонів. Я вважаю, необхідно, щоб наша держава почала вимагати компенсації всіх витрат пов’язаних з міграційною кризою у своїх “партнерів”. Депортація теж недешеве питання. Ми скільки афганців прийняли, біженців – 5 тис. Це коштувало нам грошей, нам – українцям, ні бюджету країни, ні чиновникам нашим. Адже це ми платимо в бюджет. Скільки нам це коштувало? А ми компенсацію отримали якусь?”,- зазначив експерт.

Новини за темою: Міграційна криза: Україна визначила до 10 потенційно вразливих ділянок на кордоні

Нагадаємо, раніше ми писали, що на кордоні України з Білоруссю прикордонники затримали 15 громадян з Близького Сходу під виглядом туристів.

За словами міністра внутрішніх справ Дениса монастирського, на сьогодні ситуація на кордоні контрольована і стабільна.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/ukraina_povynna_vymahaty_vid_zakhodu_kompensatsii_zbytkiv_u_zviazku_z_mihratsiinoiu_kryzoiu_ekspert_1017905

Залишити відповідь