27.11.2021

У Житомирській обласній дитячій лікарні почали проводити складні операції на кістках

У травматологічному відділенні Житомирської обласної дитячої лікарні почали проводити складні оперативні втручання на кістках.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Житомирська обласна дитяча лікарня.

«Травматологічне відділення запроваджує виконання оперативних втручань високої категорії складності з алопластики та аутопластики кісток. Дані методики відновлювальної хірургії застосовуються в разі заміщення дефектів тканин та органів різними синтетичними матеріалами (алопластика) та власними тканинами оперованого (аутопластика)», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в лікарні вже провели перші такі два оперативні втручання. Житомирським лікарям допомагав кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, ортопед-травматолог відділення дитячої ортопедії ДУ «Інституту патології хребта та суглобів ім. проф, М.І. Ситенка НАМН України» (Харків) Анатолій Пашенко.

Обласна лікарня уклала договір про співпрацю з Інститутом патології хребта та суглобів, що дозволить лікарям підвищувати свій професійний рівень та переймати досвід науковців закладу.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3357190-u-zitomirskij-oblasnij-ditacij-likarni-pocali-provoditi-skladni-operacii-na-kistkah.html

Залишити відповідь