Ср. Лип 15th, 2020

У ЦГЗ надали поради, як подбати про безпеку дитини на дитячому майданчику

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел


В Україні постійно реєструють випадки вуличного травматизму дітей

В Україні щорічно реєструють випадки вуличного травматизму, серед яких, найбільша кількість припадає на поверхневі і глибокі рани, вивихи, розтягнення, травмування суглобів та м’язів, переломи кісток верхніх та нижніх кінцівок. У Центрі громадського здоров’я надали рекомендації, як батькам вберегти своїх дітей на дитячих майданчиках.

Згідно з повідомленням, серед основних правил безпеки на дитячому майданчику, виділяють наступні:

  • Стежте за тим, щоб дитина не торкалася руками обличчя, а особливо слизових оболонок. Привчайте її до того, щоб під час чхання або кашлю – прикривала рот згином ліктя. Намагайтесь уникнути тісного контакту вашої дитини з іншими дітьми.
  • Варто, щоб під час прогулянок у вас завжди були з собою чиста вода, серветки, антисептичний засіб та пластир. Вдома, обов’язково ретельно вимийте руки собі та дитині теплою водою з милом, протягом 20-40 секунд.
  • Перед початком гри на майданчику перевірте чи ігрове обладнання у справному стані. Також переконайтеся, що всі частини, а особливо рухомі, надійно закріплені та відсутні виступаючи елементи з гострими краями.
  • Перевірте, щоб на майданчику не було пляшок, скла, гострих деталей, шприців тощо. Особливо ретельно перевірте пісочницю.
  • Подбайте, щоб одяг та взуття дитини були зручними та не заважали їй вільно рухатися. Бажано, щоб одяг не мав елементів, які б чіплялись або застрягти в ігровому обладнанні: довгі шнурки, застібки, прикраси тощо.
  • Взуття повинно бути на неслизькій підошві та надійно фіксуватися на ногах. Влітку бажано одягати шкарпетки та дбати про захист від сонця. Одягайте дитині головний убір.
  • Ніколи не залишайте дитину без нагляду. Уважно спостерігайте за дитиною, коли вона на рухомому та високому ігровому обладнанні. Не допускайте, щоб дитина опинилася занадто близько до обладнання, коли там перебувають інші діти.
  • Переконайтеся, що відкриті отвори на ігрових конструкціях достатнього розміру, щоб частини тіла дитини не могли у них застрягти. Для гри обирайте те обладнання, яке відповідає віку та зросту дитини.
  • Зверніть увагу на покриття, особливо у місцях, на які може спуститися або впасти дитина. Оптимально, щоб покриття було достатньо м’яким та мало ударопоглинальні властивості, як пісок, гума, гравійний відсів, штучна трава тощо.
  • Перевірте на дотик поверхні: спуски, поручні. Вони не повинні бути занадто гарячими або ж навпаки – холодними.
Новини за темою: У МОЗ розповіли, коли запрацюють ресторани і дитячі табори

Раніше повідомлялося, що у Києві після проходження необхідних перевірок близько 90% комунальних дитячих садочків готові відновити свою роботу з 1 червня.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/u_tshz_nadaly_porady_iak_podbaty_pro_bezpeku_dytyny_na_dytiachomu_maidanchyku_970401

Залишити відповідь