26.01.2022

У Тернополі банер із Бандерою потрапив до Книги рекордів України

Величезний банер із зображенням провідника ОУН Степана Бандери, який вивісили на будівлі Тернопільської облради, занесли до Книги рекордів України.

Про це у Фейсбуці повідомив голова облради Михайло Головко, передає Укрінформ.

«Ми не ставили собі за мету встановити рекорд. Але Тернопільщина — це бандерівський край. Тут найдовше тривали бої Української повстанської армії. Тут живуть патріоти, які завжди зі зброєю в руках йшли захищати святу українську Землю. А банер із зображенням Степана Бандери нехай нагадує усім, що наш український народ — не зламати», – написав Головко.

Він також зазначив, що банер на фасаді адміністративної будівлі в Тернополі вивісили у перший день Нового року з нагоди 113-ї річниці від дня народження лідера Організації українських націоналістів Бандери.

Розмір банера — 20 на 11 метрів. Дипломом Книги рекордів України нагороджено Тернопільську обласну раду.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні Нового року голова облради передав до музею національно-визвольної війни, що діє у Тернополі, світлину юного Степана Бандери, яку десятиліттями зберігала у сховку жителька області.

Раніше це документальне фото, де підліток Степан Бандера є серед весільних гостей, передав краєзнавець Василь Венгер власному кореспондентові Укрінформу в Тернопільській області, а той, у свою чергу, – голові обласної ради Михайлу Головку.

Фото в тексті: Михайло Головко, Facebook 

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3379373-u-ternopoli-baner-iz-banderou-potrapiv-do-knigi-rekordiv-ukraini.html

Залишити відповідь