Пт. Лип 30th, 2021

У Сумах ввели комендантський час для дітей віком до 16 років: Які обмеження


Фото з відкритих джерел

Заборона діятиме з 22:00 до 6:00

Міська рада міста Суми ухвалила рішення про запровадження комендантського часу для дітей віком до 16 років. Їм заборонено перебувати на вулиці у нічний час. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що обмеження стосуються перебування дітей у закладах, де провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях на території Сумської міської тергромади.

Заборона діятиме з 22:00 до 6:00.

Однак перебування дітей поза межами дому у цей час можливе у присутності одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Наголошується, що рішення прийняте з метою профілактики правопорушень серед дітей та молоді, а також для запобігання вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

Підкреслюється, що запроваджені обмеження уже набрали чинності.

Новини за темою: У Франції скасовують комендантську годину

нагадаємо, раніше у МОЗ оцінили можливість запровадження комендантської години в Україні. Запровадження обмежень потрібне тільки в умовах надзвичайного стану.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/u_sumakh_vvely_komendantskyi_chas_dlia_ditei_vikom_do_16_rokiv_yaki_obmezhennia_1007298

Залишити відповідь