25.10.2021

У столиці на вихідні обмежать рух транспорту через марафон

У Києві 2-3 жовтня у центрі столиці відбудеться масовий спортивний захід «Київ Нова пошта напівмарафон 2021/Kyiv Nova poshta halfmarathon 2021», за маршрутом якого передбачено обмеження транспортного руху.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба КМДА.

Зокрема, за інформацією організаторів, рух перекриють 2 жовтня із 09:00 до 20:00 2 жовтня за маршрутом: вул. Хрещатик (від Майдану Незалежності до перехрестя з вулицею Прорізною), а також 3 жовтня з 06:30 до 16:00 за маршрутом:

– вулиця Хрещатик, 36 – вулиця Хрещатик (від перехрестя з вулицею Архітектора Городецького в сторону Бессарабської площі) – вулиця Велика Васильківська (вiд Бессарабської площі до вулиці Жилянської) – вулиця Саксаганського (від вулиці Шота Руставелі до проспекту Перемоги) – проспект Перемоги (від вулиці Саксаганського до вулиці В’ячеслава Чорновола) – вулиця Жилянська (від вулиці Великої Васильківської до вулиці Шота Руставелі) – вулиця Шота Руставелі – вулиця Рогнідинська – вулиця Еспланадна (від вулиці Рогнідинської до вулиці Басейної) – вулиця Басейна (вiд вулиці Еспланадної до вулиці Хрещатик) – Бессарабська площа – вулиця Прорізна (від вулиці Хрещатик до вулиці Пушкінської) – вулиця Пушкінська (від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького) – вулиця Богдана Хмельницького (від вулиці Пушкінської до вулиці Хрещатик).

Так, 2 жовтня в столиці відбудеться «Марафон для всіх», який має особливу мету: кожен охочий зможе подолати дистанцію в 1 кілометр за людину, що не може бігати через вік, хворобу чи інші обставини, проте щодня виборює медаль своїм незламним характером та силою волі. Цього року подія вперше відбудеться в офлайновому форматі. Бігуни вийдуть на дистанцію на вулиці Хрещатик, 24 о 15:00 із наліпками на формі, де будуть вказані імена тих, заради яких вони біжать.

Реєстрація на марафон безкоштовна: потрібно заповнити заявку до 28 вересня за посиланням.

Читайте також: У Києві створять 39 зелених просторів – список адрес

Як повідомлялося, у Києві збільшується кількість кільцевих розв’язок на дорогах.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3322728-u-stolici-na-vihidni-obmezat-ruh-transportu-cerez-marafon.html

Залишити відповідь