Сб. Тра 15th, 2021

У Славутичі та Прип’яті висадять 200 кущів символічних білих троянд

У містах Славутичі та Прип’яті Київської області до 35-х роковин Чорнобильської трагедії висаджується 200 кущів білих троянд – символу відродження постраждалих від Чорнобильської катастрофи територій.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила начальниця відділу інформації та зв’язків із громадськістю Славутицької міської ради Тетяна Бойко.

“Символічна акція з одночасного висадження білих троянд у містах Славутичі та Прип’яті відбудеться 26 квітня, у день 35-х роковин Чорнобильської трагедії. Але садити їх почали раніше, тому що це робиться не просто так, а з організацією крапельного поливу”, – сказала вона.

За словами Бойко, колишнім жителям Прип’яті це місто закарбувалась у пам’яті, як місто троянд – їх там росло дуже багато. Славутич зараз продовжує цю традицію і теж прикрашає свої клумби цими квітами.

Читайте також: У Прип’яті до роковин Чорнобильської катастрофи відкриють виставку техніки

Загалом до роковин трагедії у двох містах буде висаджено 200 трояндових кущів. У Славутичі вони ростимуть біля стели будівничим міста, а у Прип’яті – в центрі на площі. Закупила саджанці Славутицька міська рада.

Як повідомляло агентство, віднедавна біла троянда у Славутичі стала символом відродження постраждалих від Чорнобильської катастрофи територій. Аби заявити про це, місто запустило міжнародний челендж із виготовлення цих квітів із паперу у японській техніці оригамі.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3234032-u-slavutici-ta-pripati-visadat-200-kusiv-simvolicnih-bilih-troand.html

Залишити відповідь