17.09.2021

У проєкт бюджету планують заклали 600 мільйонів на роботу БЕБ – Мельник

На фінансування роботи Бюро економічної безпеки планується закласти близько 600 млн грн у проєкт державного бюджету на 2022 рік.

Про це на пресконференції в Укрінформі на тему: “Запуск Бюро економічної безпеки: етапи, строки, нововведення” сказав директор БЕБ Вадим Мельник.

“На сьогодні Міністерством фінансів заплановано близько 600 млн грн на 2022 рік. Достатньо цих коштів чи ні, зараз важко сказати. Ми подали пропозиції, в яких зазначили закупівлю комп’ютерної техніки, автомобілів, засобів зв’язку та багато іншого”, – сказав Мельник.

Читайте також: Мельник назвав свою зарплату на посаді директора Бюро економічної безпеки

Він додав, що питання бюджету БЕБ ще буде обговорюватись. Якщо цих коштів буде недостатньо, то, найімовірніше, можуть бути виділені додаткові асигнування, зазначив Мельник.

Читайте також: Обрання Ради громадського контролю при БЕБ: на конкурс подали документи майже 100 кандидатів

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів призначив на посаду директора Бюро економічної безпеки Вадима Мельника, який очолював Державну фіскальну службу з кінця 2020 року. До цього він працював на різних посадах у податковій поліції.

Верховна Рада ухвалила Закон “Про Бюро економічної безпеки України” 28 січня 2021 року. 12 травня Кабмін утворив Бюро економічної безпеки, на яке покладаються завдання із протидії правопорушенням у сфері економіки.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3315352-u-proekt-budzetu-planuut-zaklali-600-miljoniv-na-robotu-beb-melnik.html

Залишити відповідь