Пт. Лют 26th, 2021

У МОЗ розповіли, скільки українців отримають вакцину на першому етапі

Поділіться записом

Ілюстративне фото

За словами міністра, вакцинуватимуться в Україні тільки безпечними вакцинами, які пройшли всі стадії клінічних випробувань

Вакцинацію проти коронавірусу на першому етапі отримають 367 491 особа. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“На першому етапі вакцинують людей з критичним ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби та тих, хто виконує критичні функції у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби. Перший етап передбачає доступ до вакцин, загальна кількість людей, яким ми будемо робити вакцинацію – 367 491 людина. Це всі люди у нас повністю верифіковані”, – сказав Степанов.

Міністр нагадав, що на першому етапі вакцину отримають:

  • працівники мобільних бригад з вакцинації;
  • медичні працівники, лікарі, середній медперсонал, який працює в закладах охорони здоров’я, що надають допомогу при COVID-19;
  • працівники лабораторій, які проводять дослідження на виявлення коронавірусу;
  • працівники екстреної медичної допомоги;
  • люди, які перебувають в спеціалізованих закладах, працівники цих закладів;
  •  військовослужбовці.

За словами міністра, вакцинуватимуться в Україні тільки безпечними вакцинами, які будуть зареєстровані у країні та які пройшли всі стадії клінічних випробувань.

Новини за темою: Україна не отримає широкий доступ до вакцини від COVID-19 до 2023 року, – The Economist

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський запевнив, що вакцинація в країні почнеться з лютого 2021 року, після того, як в країну надійде перший мільйон доз вакцини “від провідної міжнародної компанії”. 

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/u_moz_rozpovily_skilky_ukraintsiv_otrymaiut_vaktsynu_na_pershomu_etapi_994651

Залишити відповідь