17.09.2021

У МОН нагадали, що сьогодні останній день для оплати участі в спецсесії ЄВІ

У четвер, 26 серпня, останній день, коли можна здійснити оплату для участі в спеціальній сесії єдиного вступного іспиту – тестування з іноземної мови для вступу до магістратури.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Міністерства освіти і науки України.

«Учасники спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (тестування з іноземної мови для вступу до магістратури), які ще не встигли здійснити оплату, можуть це зробити до 26 серпня включно», – ідеться в повідомленні.

Читайте також: Міносвіти та МОЗ розглядають варіанти роботи шкіл у разі посилення карантину

Як зазначають у МОН, щоб платежі були вчасно опрацьовані, необхідно дотримуватися певного алгоритму. Зокрема, треба зайти у свій Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ (логін і PIN-код можна знайти у своєму екзаменаційному листку), роздрукувати квитанцію.

У МОН закликають не використовувати квитанції інших осіб, у них містяться особисті дані – прізвище, ім’я, по батькові, номер екзаменаційного листка.

«Якщо скористаєтеся чужим документом для оплати, Вас не зможуть ідентифікувати й Вас не буде зареєстровано для складання іспиту», – пояснюють у міністерств.

Читайте також: На бюджет у виші зарахували майже 60 тисяч вступників

Наступний крок – оплата послуги. Потрібно оплачувати послугу безпосередньо в касі банку або за допомогою банківського термінала самообслуговування чи інтернет-банкінгу з огляду на те, що це найшвидші способи перерахунку коштів.

«У разі використання інших способів оплати, на жаль, можлива ситуація, коли Ваш платіж не буде отриманий вчасно і, відповідно, Ви не зможете взяти участі в оцінюванні», – зауважують у міністерстві.

Осіб, які успішно здійснили оплату, буде зареєстровано для участі в спецсесії ЄВІ. Запрошення-перепустку можна отримати до 2 вересня, уточнили в МОН.

Читайте також: У Міносвіти спростували фейки про перше вересня, які «гуляють» соцмережами

Як повідомляв Укрінформ, 27 липня в Українському центрі оцінювання якості освіти відкрили реєстрацію для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ), що тривала до 5 серпня.

Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь у тестуванні. Цьогорічна вартість участі у спеціально організованій сесії ЄВІ становить 540 гривень. Сплатити кошти потрібно не пізніше трьох робочих днів після завершення реєстрації.

20 серпня в Українському центрі оцінювання якості освіти поінформували про рішення продовжити до 26 серпня включно можливості здійснити оплату для участі в спецсесії ЄВІ.

В УЦОЯО таке рішення пояснили тим, що у зв’язку з поширенням COVID-19 в Україні, а також через непоінформованість потенційних учасників оцінювання про специфіку реєстрації для участі в спецсесії ЄВІ значна кількість охочих не змогла вчасно оплатити свою участь в іспитах.

Читайте також: У яких зонах діятиме вимога про 80% вакцинованих вчителів для роботи шкіл

Тестування у межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня. Пункти тестування створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Маріуполь, м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3304177-u-mon-nagadali-so-sogodni-ostannij-den-dla-oplati-ucasti-v-specsesii-evi.html

Залишити відповідь