25.10.2021

У Мінветеранів пояснили, чим займатиметься уповноважена з прав захисників і захисниць України

Новопризначена уповноважена з прав захисників і захисниць України опікуватиметься не лише ветеранами, але й тими, хто не отримав офіційний статус.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі Радіо Свобода сказав заступник міністра у справах ветеранів України Олексій Ілляшенко.

«Міністерство у справах ветеранів відповідає саме за ветеранів війни. Але є наші герої, які не отримали статус ветерана війни і, наприклад, перебувають у місцях позбавлення волі. Деякі не мають змоги отримати цей статус через бюрократичні або юридичні проблеми, тому нова посада Альони Вербицької і взагалі цей напрямок діяльності в Офісі Президента дійсно потрібен. Фактично ми вважаємо – це як ветеранський омбудсмен», – заявив Ілляшенко.

Читайте також: Президент називає повагу до ветеранів однією з основ моральної сили армії

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 13 жовтня призначив Альону Вербицьку своїм радником – уповноваженим з питань забезпечення прав захисників України.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3333099-u-minveteraniv-poasnili-cim-zajmatimetsa-upovnovazena-z-prav-zahisnikiv-i-zahisnic-ukraini.html

Залишити відповідь