20.10.2021

У Київському зоопарку відкрили зимову домівку для рідкісних птахів

У Київзоо відкрили зимову домівку для ібісів – нову локацію для пізнання світу фауни та знайомства з різними видами птахів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба КМДА.

У Київському зоопарку відкрили зимову домівку для ібісів / Фото: КМДА

«Відкриття нової локації площею 85,5 кв. м дозволить киянам та гостям міста ближче познайомитися з різними видами птахів, такими як черевоногий, священний та австралійський ібіси, мала чепура, каравайка й косар, квака та кільчатий строка», – зазначив генеральний директор Київського зоопарку Кирило Трантін.

Читайте також: Пеліканів та бакланів випустили до відкритого вольєру в Харківському зоопарку

За його словами, для зручності відвідувачів та пернатих за периметром натягнули сітку, оскільки останні можуть травмуватись.

«Для комфортного перебування пташок у зимовий період є усе необхідне: смачний корм, водойми для стимуляції природної поведінки птахів, а також система контролю температурного режиму – близько 20 градусів», – додав Трантін.

Читайте також: У китайському зоопарку велика панда народила різностатевих близнюків

Як повідомлялося, у Київському зоопарку запустили новий освітній проєкт у рамках дитячої просвітницької діяльності «Дізнайся більше».

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3330153-u-kiivskomu-zooparku-vidkrili-zimovu-domivku-dla-ridkisnih-ptahiv.html

Залишити відповідь