Пн. Сер 2nd, 2021

У Києві встановили інсталяцію, яка потрапить на Burning Man

У Києві біля арки Дружби народів встановили інсталяцію до проєкту Merman, який братиме участь у фестивалі Burning Man у США, штаті Невада.

Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу столичної адміністрації

«Проєкт Merman — єдиний проєкт з України серед 59, що отримав грант від організаторів фестивалю Burning Man. Сама інсталяція розмірами 3х3х12 метрів готувалася для участі в цьогорічному заході в США, проте через пандемію його скасували», – розповів Мондриївський.

Він зазначив, що організатори фестивалю вирішили все одно встановити інсталяцію цього року та за сприяння міської влади обрали місце в Києві біля арки Дружби народів. На цій локації Merman можна буде побачити до 12 липня.

«Ми обрали саме цю локацію для встановлення, щоби якомога більше киян та гостей міста змогли надихнутись інсталяцією, яка представить Україну на фестивалі світового масштабу. Часом public art може з’являтися в зовсім неочікуваних місцях, радикально змінюючи їхнє сприйняття, що насправді є однією з ключових задач мистецтва», – прокоментувала директор Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Читайте також: У США через пандемію скасували арт-фестиваль “Burning Man

Вона підкреслила, що київський Департамент культури готовий до співпраці з творцями та реалізації їхніх проєктів. Адже в такій взаємодії місто наповниться культурним продуктом якісно нового рівня.

У Києві біля арки Дружби народів встановили інсталяцію до проєкту Merman / Фото: kyivcity.gov.ua

За словами організаторів, Merman – проєкт-маніфест подолання будь-яких перешкод. Тому у 2022 році він точно потрапить на фестиваль Burning Man.

Проєкт створено коштом та зусиллями команди Burning man project, команди Merman team та волонтерів.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3276181-u-kievi-vstanovili-instalaciu-aka-potrapit-na-burning-man.html

Залишити відповідь