26.09.2021

У Києві вшанували пам’ять загиблих військових у сутичках під Радою 2015 року. Відео


Уніан

Учасники заходу вшанували пам’ять хвилиною мовчання

У Києві, біля будівлі Верховної Ради, відбулася церемонія вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули під час несення служби 31 серпня 2015 року біля парламенту. Про це повідомив “Уніан“.

Як зазначається, у церемонії взяли участь: голова ВР Дмитро Разумков, його заступник Олена Кондратюк, народні депутати з різних фракцій, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та командувач Національної гвардії Микола Балан.

Також учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до меморіальної дошки біля парламенту.

Відомо, що 31 серпня 2015 року після голосування у Верховній Раді стосовно змін до Конституції України щодо децентралізації влади, під парламентом відбулась сутичка між мітингувальниками та правоохоронцями.

Учасники акції застосували бойову гранату. В результаті загинули чотири солдати строкової служби, близько 70 військовослужбовців Національної гвардії отримали поранення.

Новини за темою: На Майдані відбулася акція із вшанування пам’яті білоруського активіста Шишова

Нагадаємо, що раніше у Києві на Майдані Незалежності вшанували пам’ять українських воїнів, полеглих за незалежність України. Промову виголосив президент Володимир Зеленський.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/u_kyievi_vshanuvaly_pamiat_zahyblykh_viiskovykh_u_sutychkakh_pid_radoiu_2015_roku_video_1010955

Залишити відповідь