Чт. Кві 22nd, 2021

У Києві невідомі підпалили будову Центру допомоги онкохворим дітям – Притула

Поділіться записом

Працівниці столичного благодійного фонду “Запорука” будують Центр допомоги онкохворим дітям “Дача”, який невідомі кілька днів тому намагалися спалити.

Про це у своєму YouTube повідомив шоумен та волонтер Сергій Притула, передає Укрінформ.

Працівниці благодійного фонду “Запорука” знайшли спонсорів, зусиллями яких вдалося назбирати грошей, на які купили землю, замовили проєкт і почали будівництво власного великого реабілітаційного центру для онкохворих дітей. При цьому жінки зіткнулися з тотальною ненавистю з боку сусідів, які намагалися в юридичний спосіб “викорчувати” це будівництво і навіть подекуди заподіювали матеріальної шкоди.

Ніхто з них точно не зрадів і ніхто не сказав: “давайте ми вам допоможено, аби швидше це відкрилося”. Зібралися усі натовпом, щоб розказати про те, як це погано і як Центр допомоги онкохворим дітям точно має бути десь, де свіже повітря у лісі, подалі від них.

Читайте також: У Харкові пів сотні нацгвардійців здали кров для онкохворих дітей

Бо тут виявляється літаки літають і тут буде погано. Їм добре, а дітям хворим буде тут погано. Що їхні діти не мають бачити наших дітей. Сусід з іншої сторони дуже боїться, що обіцяє туї посадити високі, бо не хоче з вікна бачити цих дітей. Він так мріяв у спокої жити, а тут таке виявляється.

“Інший сусід болгаркою ворота порізав. Він все хоче воювати, бо каже незаконно, щоб онкохворі діти жили зі здоровими людьми, каже вони мають жити десь далеко. Бо він будував будинок, а тут його вікна виходять, а тут діти “за крок від смерті” і взагалі воду забруднюють і ауру зіпсують, і взагалі цінність нерухомості у цьому районі впаде через таке сусідство. І така партизанська війна вже триває 2 рік”, – кажуть працівниці благодійного фонду “Запорука”

На цього чоловіка з болгаркою написали заяву у поліцію. Однак дільничі не побачили у його діях складу злочину.

А кілька днів тому будову реабілітаційного центру для онкохворих дітей “Дача” – підпалили. Підпал стався у вечері близько 23:30. У цей момент у приміщенні перебували 3 людей.

Читайте також: МОЗ виділило €145 тисяч для трансплантації кісткового мозку малюку зі Львівщини

Власники центру написали ще одну заяву, тепер про підозру у підпалі.

За словами Притули, земельні ділянки під забудову колись у цьому районі роздавали по лінії МВС. Саме тому велика кількість людей, які там проживають, так чи інакше пов’язані з Міністерством внутрішніх справ.

“Я зайвої ілюзії щодо цієї справи не створюю. Давайте відверто, хто міг вчинити підпал? Один із сусідів, до речі, наполягає на тому, що це будівельники кинули “бичок” від цигарки і саме від нього все запалало. Але криміналісти сказали, що все ж таки це підпал”, – наголосив волонтер.

Зараз силами небайдужих спонсорів організовується система відеоспостереження по всьому периметру реабілітаційного центру. Це робиться для того, щоб унеможливити подібні інциденти надалі, додав Притула.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3221188-u-kievi-nevidomi-pidpalili-budovu-centru-dopomogi-onkohvorim-ditam-pritula.html

Залишити відповідь