Пн. Січ 25th, 2021

Цьогоріч 79 українських вчених отримають по 300 тис. грн держпремії в галузі науки і техніки

Поділіться записом
Майже 80 українських науковців отримають держпремії
Фото з відкритих джерел

Було відзначено біля десятка наукових праць

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення державних премій 79 українським науковцям, які зробили внесок у розвиток науки та техніки. Про це повідомляє пресслужба МОН.

“Згідно з Указом Президента України №608/2020 від 30 грудня 2020 року 79 вчених отримають Державні премії України в галузі науки і техніки”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, перемогу здобули такі науково-дослідні роботи: “Керування властивостями матеріалів в екстремальних умовах”; “Відкриття та дослідження нових явищ для світлових пучків з сингулярностями хвильового фронту”; “Аналітичні методи теорії функцій та їх застосування”; “Створення функціональних вакуумних плазмових і дифузійних покриттів широкого спектру застосування”; “Прогресивні будівельні конструктивні системи та технології їх зведення”; “Технології та обладнання для виробництва і споживання альтернативних видів палива”; “Екологоорієнтовані технології видобутку залізорудної сировини на шахтах України”; “Інноваційні нанобіотехнології для ранньої діагностики і хіміотерапії патологічних станів”; “Медицина катастроф в умовах бойових дій”; “Високопродуктивні гібриди кукурудзи (селекція, біотехнологія, насінництво)”.

У відомстві додається, що сума премії, яку отримають переможці Державної премії України складає 300 тисяч гривень кожна.

Новини за темою: Держстандарт освіти, навчання в умовах карантину та понад 5,2 млрд грн субвенцій: У МОН підбили підсумки 2020 року

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський ініціював створення держпремій імені Патона та Скорика. Їх можна буде отримати за вагомий внесок у розвиток науки та музичного мистецтва.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/tsohorich_maizhe_80_ukrainskykh_vchenykh_otrymaiut_po_300_tys_hrn_derzhpremii_v_haluzi_nauky_i_tekhniky_992011

Залишити відповідь