18.01.2022

Сильний вітер, мокрий сніг та дощ: якою буде буде погода у понеділок

В Україні у понеділок, 3 січня, вночі у північних, центральних та східних областях на дорогах ожеледиця, у Чернігівській, Сумській та Полтавській областях значний сніг, пориви вітру до 20 м/с, вдень до 7° тепла, уночі до 6°морозу.

Про це Укрінформу повідомили в Укргідрометцентрі.

Зазначається, що вночі у північних, центральних та східних областях на дорогах ожеледиця, у Чернігівській, Сумській та Полтавській областях значний сніг, хуртовини, в Україні протягом доби пориви вітру 15-20 м/с . 3-4 січня температура вночі 1-6° морозу, у Чернігівській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій областях 7-12°, на сході країни до 15° морозу, вдень 2-7° тепла; у західній частині вночі 0-5° тепла, вдень 4-9°.

4 січня вночі в Україні, вдень у східних, Дніпропетровській, Запорізькій областях та в Карпатах невеликий дощ (вночі подекуди з мокрим снігом); температура вночі та вдень 0-5° тепла (вночі на північному сході до 2° морозу, вдень у західних та південних областях 4-9° тепла). На дорогах місцями ожеледиця.

5 січня у західних, північних, місцями центральних областях очікуються дощі, подекуди з мокрим снігом, 6 січня в Карпатському регіоні невеликий сніг, на решті території без істотних опадів. Температура вночі та вдень 5 січня 0-5° тепла (на півдні вдень 4-9° тепла, в Криму до 13°), у східних та північно-східних областях, 6 січня і в Україні від 3° тепла до 3° морозу (у південній частині вночі та вдень 1-6° тепла).

У Києві та області 3 січня вночі мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця, температура 2-4°морозу. Вдень невеликий дощ, температура 5-7° тепла. Вітер західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

4 січня на Київщині очікується вночі невеликий дощ, вдень без істотних опадів, 5 січня вночі помірний, вдень невеликий дощ. Температура вночі та вдень 0-5° тепла ( вдень 5 січня 4-9° тепла). Вітер західний, південно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. У столичному регіоні 6 січня вночі ймовірні невеликі опади, температура протягом доби 0-5° тепла.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3379095-silnij-viter-mokrij-snig-ta-dos-akou-bude-bude-pogoda-u-ponedilok.html

Залишити відповідь