20.10.2021

Суд задовольнив позов НБУ до ексвласника Імексбанку

Київський районний суд міста Одеси задовольнив позов Національного банку до ексвласника АТ «Імексбанк» Леоніда Клімова про звернення стягнення на СОК «Люстдорф» у Одесі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

«Київський районний суд міста Одеси 6 жовтня 2021 року задовольнив позов Національного банку України до колишнього власника АТ «Імексбанк» Леоніда Клімова про звернення стягнення на спортивно-оздоровчий комплекс «Люстдорф» у Одесі в рахунок погашення 309 млн грн заборгованості банку за наданим раніше стабілізаційним кредитом», – йдеться в повідомленні.

Суд також ухвалив рішення про продаж спортивно-оздоровчого комплексу «Люстдорф» на відкритих торгах у межах виконавчого провадження.

Читайте також: Фонд гарантування збільшив обсяг часткового задоволення вимог кредиторів ВТБ Банку

Як повідомлялося, у 2014 році Леонід Клімов, який на той момент був власником АТ «Імексбанк», уклав із Національним банком договори поруки та іпотеки, взявши на себе особисті зобов’язання з погашення заборгованості перед Національним банком за стабілізаційним кредитом банку.

Оскільки Клімов не виконував взяті на себе зобов’язання за договором поруки, в січні 2016 року Національний банк звернувся до суду з метою стягнення заборгованості в судовому порядку.

Одеський апеляційний суд у листопаді 2020 року ухвалив рішення про стягнення з Леоніда Клімова 309 млн грн на користь Національного банку в рахунок погашення заборгованості банку за стабілізаційним кредитом. Наразі Клімов оскаржує це рішення в касаційному суді.

Національний банк України 26 січня 2015 року ухвалив рішення про віднесення АТ «Імексбанк» до категорії неплатоспроможних.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3330850-sud-zadovolniv-pozov-nbu-do-eksvlasnika-imeksbanku.html

Залишити відповідь