Пн. Жов 26th, 2020

Суд у Миколаєві визнав, що “Опозиційна платформа – За життя” повинна брати участь у міських виборах

Поділіться записом
“Опозиційна платформа – За життя”


Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Миколаївський суд не дозволив “Слузі народу” реалізувати план нечесної боротьби з партією “Опозиційна платформа — За життя” на місцевих виборах. Партії влади не вдалося зняти з виборів до міської ради Миколаєва своїх головних опонентів. Про це повідомляє пресслужба політичної сили “Опозиційна платформа — За життя”. Далі наводимо текст повідомлення дослівно.

Так, представники “Слуги народу” в судовому порядку вимагали зняти з реєстрації кандидатів у депутати Миколаївської міської ради від ОПЗЖ. Однак Миколаївський окружний адміністративний суд відмовив партії “Слуга народу” в задоволенні її позову.

“Сьогодні влада веде запеклу боротьбу зі своїми політичними опонентами, не гребуючи ніякими методами та прийомами. “Зелена” команда розуміє, що кредит довіри, виділений їй виборцями минулого року, вичерпаний, а громадяни давно розчаровані політикою чинної влади. Тому влада взяла на озброєння новий метод: переслідування, тиск, вибивання з передвиборчих перегонів тих, хто несе реальну загрозу режиму Президента Зеленського”, – підкреслив народний депутат України, керівник Миколаївської регіональної організації “Опозиційної платформи — За життя”, член політради партії Юрій Загородній.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/sud_u_mykolaievi_vyznav_shcho_opozytsiina_platforma_za_zhyttia_povynna_braty_uchast_u_miskykh_vyborakh_983182

Залишити відповідь