17.09.2021

Сьогодні на станції столичного метро «Олімпійська» починається ремонт ескалаторів

У Києві в четвер, 26 серпня, розпочнеться ремонт ескалаторів на станції метро “Олімпійська”, який триватиме до кінця січня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.

“Завтра, 26 серпня, на станції “Олімпійська” розпочнеться почерговий ремонт трьох ескалаторів. Роботи триватимуть до 25 січня 2022 року”, – ідеться в повідомленні.

“Це планові капітальні ремонти (коли ескалатор повністю розбирається, проводиться заміна зношених запчастин тощо), які проводять орієнтовно раз у 10-11 років після пробігу в 150 тисяч км”, – сказано в повідомленні.

Читайте також: На станції метро «Майдан Незалежності» у Києві відремонтували всі ескалатори

На станції метро “Лук’янівська” також триває капітальний ремонт ескалаторів.

За перші два тижні серпня ескалатори столичного метро 125 разів зупиняли ручкою “Стоп” на різних станціях для уникнення травмування пасажирів через їхню необережність. Ще 79 разів – через потрапляння сторонніх предметів (монет, підборів, одягу тощо). 38 зупинок обладнання пасажири зробили без необхідності.

Читайте також: На станції метро «Кловська» завершили встановлення сучасних турнікетів

Як повідомляв Укрінформ, у серпні на станції київського метро “Майдан Незалежності” завершився капітальний ремонт усіх чотирьох ескалаторів.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3304187-sogodni-na-stancii-stolicnogo-metro-olimpijska-pocinaetsa-remont-eskalatoriv.html

Залишити відповідь