20.01.2022

Рятувальники вже три дні шукають зниклого в Карпатах чоловіка: До пошуків залучать вертоліт

Засніжені Карпати
Фото з відкритих джерел

Чоловік заблудився у горах під час катання на снігоході

На Закарпатті рятувальники вже третій день шукають зниклого 50-річного чоловіка, який заблукав у горах під час катання на снігоході. До його пошуків планують залучити вертоліт МІ-8. Про це повідомляють у ДержНС.

Пошук з повітря рятувальники зможуть здійснити за умови сприятливої погоди.

“Залучено (до пошуків чоловіка, – ред.) 49 чоловік та 11 одиниць техніки від гірських пошуково-рятувальних відділень ДержНС Закарпаття та Спеціального центру швидкого реагування м. Дрогобич. Також долучаються до пошуків патрульні поліцейські та волонтери”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: На Закарпатті погіршиться погода: Синоптики прогнозують мороз до -17°, сильні снігопади та буревії

Як відомо, 4 грудня під час катання на снігоходах в районі полонини Руна заблукали троє чоловіків. Це сталося, бо вони втратили орієнтир місцевості. Двох чоловіків вдалося знайти, адже зв’язок з ними періодично з’являвся. Пошуки третього чоловіка ускладнювались густим туманом, тож їх продовжили згодом. 6 грудня рятувальникам вдалося знайти снігохід чоловіка, але його самого поруч не було. 

Джерело: https://zikua.tv/news/2021/12/07/riatuvalnyky_vzhe_try_dni_shukaiut_znykloho_v_karpatakh_cholovika_do_poshukiv_zaluchat_vertolit_1019089

Залишити відповідь