Чт. Жов 29th, 2020

Румунія запровадила 14-денний карантин для мандрівників з України

Поділіться записом

Мандрівники, які приїжджатимуть до Румунії з країн з високим рівнем зараження COVID-19, зокрема України, матимуть піти на обов’язковий 14-денний карантин.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Romania Insider

Національний комітет з надзвичайних ситуацій Румунії (CNSU) затвердив нові обмеження у понеділок, 5 жовтня. Нові правила набудуть чинності з середи, 7 жовтня.

Повний перелік країн, щодо яких запроваджено обмеження, доступний за посиланням

“Нові правила, прийняті CNSU, передбачають, що кожен, хто приїздить до Румунії з таких країн, має піти на карантин тривалістю 14 днів. Однак люди, які потрапляють на карантин, матимуть можливість вийти з ізоляції раніше 14 днів, якщо вони отримають негативний тест на COVID-19 на восьмий день карантину та не виявлятимуть симптомів хвороби”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Болгарія і Словенія дозволили українцям в’їзд із довідкою про негативний ПЛР-тест

Водночас тим, хто планує залишатися в Румунії менше трьох днів та має негативний тест на COVID-19, зроблений упродовж 48 годин до в’їзду в країну, не потрібно буде йти на карантин.

Як повідомлялося, станом на ранок 6 жовтня у світі зафіксовано 35 701 674 випадки коронавірусу, зокрема 1 045 953 летальні випадки та 26 870 533 випадки одужання.

Фото: Octav Ganea / Inquam Photos

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/3112727-rumunia-zaprovadila-14dennij-karantin-dla-mandrivnikiv-z-ukraini.html

Залишити відповідь