22.09.2021

Росія збільшила свій військовий контингент у Криму, – розвідка


Фото з відкритих джерел

У відомстві фіксують стягування російських військ та зброї до кордонів України та на окуповані нею території Сходу та Криму

За весну-літо Російська Федерація наростила свій військовий контингент у Криму. Про це повідомляє ГУР Міноборони України.

“Восьмий рік Україна стримує російську агресію. Ми фіксуємо стягування російських військ та зброї до наших кордонів та на окуповані нею території Сходу та Крим”, – заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

Як він зазначив, Кремль перетворює Кримський півострів на мілітарну базу для контролю над Чорним та Азовським морем, провокацій та погроз країнам всього Причорномор’я, зокрема Україні та нашим натівським союзникам. Спостерігається загроза не лише Україні, а усій Європі. Вона зростає з кожним днем.

Водночас Буданов наголосив, що Україна готова “до боротьби аж до повної деокупації Кримського півострова”, тому “Крим буде звільнено, а злочинців – покарано”.

Новини за темою: Росія планує сформувати у Криму новий десантно-штурмовий полк

Як нагадали в ГУР Міністерства оборони, для повернення півострова Україна ініціювала міжнародний майданчик – Кримську платформу, який розпочав свою роботу у Києві напередодні 30-ої річниці Незалежності України.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/rosiia_zbilshyla_svii_viiskovyi_kontynhent_u_krymu__rozvidka_1010655

Залишити відповідь