Пн. Січ 18th, 2021

Росія економічно придушує Донбас, а це чисто колоніальний підхід – Резніков

Поділіться записом

Російська Федерація економічно придушує тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, адже ресурси звідти вже викачали.

На цьому наголосив віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у вечірньому ефірі телеканалу “Україна” у п’ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Вони економічно придушують Донбас самі, тому що це чисто колоніальний підхід. Оце колонія, з якої ресурс викачали та забули про неї”, – сказав урядовець.

Читайте також: Паспорти РФ отримали близько 200 тисяч українців, які проживають на території ОРДЛО – Резніков

На його думку, Росію не цікавлять питання Донбасу, оскільки вони взяли звідти усе, що можна було забрати.

“Вони абсолютно не опікуються Донбасом, вони повивозили звідти обладнання з заводів, закривають там шахти. Їх цілий перелік є. На сьогодні видобуток вугілля на 33% зменшився на тимчасово окупованому Донбасі. Вони перестали давати квоти для того, щоб це вугілля продавали на ТЕЦ, бо від цього страждають російські виробники вугілля, збільшують заборгованості по зарплатах”, – сказав він.

Читайте також: Росія намагається виставити себе посередником у врегулюванні конфлікту на Донбасі – Лінкявічюс

Нагадаємо: за словами віцепрем’єра України – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, вибори на Донбасі відбудуться тільки за умови відновлення українською владою контролю над українсько-російським кордоном, і не інакше.

Фото: Громадське

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3031376-rosia-ekonomicno-pridusue-donbas-a-ce-cisto-kolonialnij-pidhid-reznikov.html

Залишити відповідь