07.12.2021

Прикордонники затримали мігрантів з Білорусі під виглядом “туристів”

В ході додаткової перевірки з’ясувалося, що іноземці кілька тижнів тому прилетіли в Мінськ і відразу ж попрямували в Гродненську область

“Державна прикордонна служба України запобігла спробі іноземних громадян з Близького Сходу потрапити в Україну з Республіки Білорусь за більш ніж вигадану мету поїздки сьогодні вони намагалися перетнути кордон в пункті пропуску в Чернігівській області”, – йдеться в повідомленні.

За даними прикордонників, іноземці приїхали в прикордонний пункт рейсовим автобусом з Мінська. Під час прикордонного контролю вони заявили, що прямують в Україну з метою туризму. Проте в ході додаткової перевірки з’ясувалося, що іноземці кілька тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі та відразу ж попрямували в Гродненську область.

“Мандрівники запевняли, що в нашій країні їх найбільше цікавлять види Львівської області. Саме зі Львова вони, здавалося б, планували повернутися додому. Однак такий туристичний маршрут не переконав правоохоронців і не став підставою для підтвердження мети їх подорожі”, – додали у відомстві.

Також прикордонники зауважили, у більшості осіб паспорти були видані в один час – вересень-жовтень 2021 року.

Новини за темою: Групи мігрантів із Білорусі кілька разів намагалися прорватися до Польщі. Відео

Нагадаємо, раніше у ЗМІ поширилася інформація, що у Чорнобильській зоні відчуження правоохоронці затримали групу нелегальних мігрантів з Пакистану та Афганістану. Як зазначалося, вони рухалися сталкерськими маршрутами з території Білорусі. В Україні їх мали зустріти й допомогти потрапити в одну з країн ЄС за новими документами.

Згодом, пресслужба Державної прикордонної служби заявила, що інформація про виявлення незаконних мігрантів у зоні відчуження біля Чорнобильської АЕС не відповідає дійсності.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/prykordonnyky_zatrymaly_mihrantiv_z_bilorusi_pid_vyhliadom_turystiv_1017814

Залишити відповідь