06.12.2021

Проїзд 20 гривень: Кличко прокоментував підвищення тарифів у транспорті Києва

Київський міський голова Віталій Кличко зазначив, що підвищення вартості проїзду в громадському транспорті столиці з наступного року – вимушений крок.

Як передає Укрінформ, про це Кличко заявив в ефірі телеканалу “Прямий”, повідомляє пресслужба мера.

“У нас справді складна ситуація в транспортній галузі. І ціна на проїзд давно не відповідає його собівартості. Але ми робимо все, щоб кияни могли з комфортом пересуватися містом. Для мешканців столиці проїзд коштуватиме 12 гривень за наявності “картки киянина”. Для пасажирів, які користуються проїзними квитками, ціна однієї поїздки складатиме 14 гривень 20 копійок. Якщо ж людина приїхала з іншого міста і хоче купити разову поїздку або всього кілька, то їй проїзд коштуватиме 20 гривень”, – сказав він.

Він зазначив, що вартість електроенергії, пального, витратних матеріалів істотно зросла. Також треба платити зарплатню транспортникам, ремонтувати та обслуговувати рухомий склад та купувати новий громадський транспорт. І Київ останнім з великих міст України підвищить вартість проїзду.

“Ми розуміємо, що це – непопулярне рішення. Всі інші великі міста ухвалили і запровадили його раніше. Бо в сьогоднішніх умовах наш транспорт є дотаційним. І ми не підвищували вартість проїзду скільки могли”, – наголосив Кличко.

Він також підкреслив, що місто зберігає пільги на проїзд для всіх соціально-вразливих категорій населення. Хоча держава й не компенсує ці витрати міському бюджету.

Як повідомляв Укрінформ, влада Києва планує з 1 січня 2022 року підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3352293-za-poizdku-20-griven-klicko-prokomentuvav-pidvisenna-tarifiv-u-transporti.html

Залишити відповідь