Вт. Лип 27th, 2021

Президент нагородив 12-річну дівчинку з Закарпаття, яка врятувала чотирьох дітей від повені

Президент Володимир Зеленський нагородив ученицю 7-го класу Ясінянської загальноосвітньої середньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Рахівського району Закарпатської області Тетяну Тулайдан медаллю «За врятоване життя».

Відповідний указ №299/2021 опублікований на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

“Нагородити медаллю «За врятоване життя» ТУЛАЙДАН Тетяну Василівну — ученицю 7 класу Ясінянської загальноосвітньої середньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Рахівського району Закарпатської області”, – зазначається в документі.

Нагороду присвоєно “за мужні і самовіддані дії, виявлені під час рятування життя дітей”.

Як повідомлялося, 10 липня на Рахівщині через значні опади розпочався раптовий паводок. Стихія накоїла біди в чотирьох селах Рахівщини, найбільше в — Ясінях та присілку Стебний. Там було підтоплено будинки, присадибні будівлі, вода замулила двори та колодязі.

Читайте також: Вода з гір, якої не пам’ятають 90-річні

Семикласниця Тетяна Тулайдан зі Стебного врятувала свого 7-річного брата і ще трьох сусідських дітей від повені. Дівчинка вимкнула електрику в домі, взяла молодшого брата та трьох інших дітей і відвела на горище, убезпечивши від високого рівня води, який на той час уже сягав одного метра.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3285268-prezident-nagorodiv-12ricnu-divcinku-z-zakarpatta-aka-vratuvala-cotiroh-ditej-vid-poveni.html

Залишити відповідь