Нд. Вер 20th, 2020

Пожежа у прифронтовій зоні поширилася на Новоайдарський район

Поділіться записом

Пожежно-небезпечна ситуація, окрім Станично-Луганського району, розповсюдилась на сусідні села Новоайдарського району.

Про це повідомляє у Фейсбуці начальник відділу комунікації поліції Луганської області Тетяна Погукай, передає Укрінформ.

«Пожежі в районі населених пунктів Болотенне, Артема (Станично Луганський р-н), Безгинове, Лобачево, Кримське (Новоайдарський р-н). Всі населені пункти знаходяться вздовж лінії розмежування. Сильний вітер. По тривозі піднято особовий склад поліції», – повідомила Погукай.

Пожежа у прифронтовій зоні поширилася на Новойдарський район / Фото: Татьяна Погукай

У Станиці Луганській голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та начальник ГУНП Сергій Колесник координують дії поліції та пожежників. Поліцейські попереджають мешканців вулиць, розташованих найближче до осередків вогню, про наявну небезпеку та разом з пожежниками намагаються локалізувати загоряння.

При цьому, одна з вулиць потрапила в зону розведення військ і туди не мають права входити озброєні люди.

Як повідомляв Укрінформ, близько 13.00 пожежа виникла на ставках колишнього рибокомбінату, що заросли очеретом. На 16.00 площа займання становила 80 гектарів.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3092172-pozeza-u-prifrontovij-zoni-posirilasa-na-novoajdarskij-rajon.html

Залишити відповідь